Академия Адамхилс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Академия за вещици,призраци и вампири
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дискотеката

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Корина Адамс

Корина Адамс


Брой мнения : 201
Join date : 29.03.2010
Age : 29
Местожителство : Лондон,Англия

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeЧет Апр 29, 2010 9:45 am

Дискотеката Moz-screenshotДискотеката Moz-screenshot-1Дискотеката Vik_8163
Върнете се в началото Go down
http://adamhils.niceboard.net
Алехандра Пинсон
Ученичка
Алехандра Пинсон


Брой мнения : 32
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeЧет Апр 29, 2010 11:45 am

...С Корина влезнахме в дискотеката ,всички гледах нас . Погледнахме всички ,които танцуваха.
Седахме на бара ,а бармана започна да ни ласкае !-Бях облечена така :,когато:


Дискотеката 1545126e
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс

Корина Адамс


Брой мнения : 201
Join date : 29.03.2010
Age : 29
Местожителство : Лондон,Англия

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeЧет Апр 29, 2010 11:50 am

Изглеждах така: Дискотеката 621bab4ffe1f4bc8Загледах се в хората,които танцуваха.Изведнъж бармана ни каза:
-Сами ли сте?
-Да,защо!?-обърнах се към него и ко изгледах предизвикателно.Беше ясно,че ни сваля и исках да видя докъде щеше да стигне.Това ми беше като хоби,когато ходех на дискотека,а това беше всяка вечер.
-Ам..какво ще кажете да потанцувате с мен тази вечер.-смигна ни той,а Ал..
Върнете се в началото Go down
http://adamhils.niceboard.net
Алехандра Пинсон
Ученичка
Алехандра Пинсон


Брой мнения : 32
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeЧет Апр 29, 2010 11:55 am

..Toй ще танцува с мен и прeхпах устни Дискотеката Img_186200_169704_b
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс

Корина Адамс


Брой мнения : 201
Join date : 29.03.2010
Age : 29
Местожителство : Лондон,Англия

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeЧет Апр 29, 2010 11:58 am

Извърнах поглед настрани и казах:
-Както и да е.Чакам нещо по-подходящо.-после се обърнах към бара и си поръчах едно мохито.Започнах бавно да отпивам от него на малки глътки,като всеки път оставаше отпечатък от устните ми по стъклената чаша.Те станаха и..
Върнете се в началото Go down
http://adamhils.niceboard.net
Алехандра Пинсон
Ученичка
Алехандра Пинсон


Брой мнения : 32
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeЧет Апр 29, 2010 12:05 pm

..Започнахме да танцуваме,когато му казах:Втренчих се в се и видях момчето .
-Защо се смееш ?-извеснъж не знам защо , но и на мен ми стана много смешно и аз започнах да се смея.Докато се смяхме с Алехандра аз я погледнах и си помислих "Леле ,колко е хубава и забавна".След като спряхме да се смеем и двамата се погледахме.Нещо ме накара да се надигна и аз го направих.Приближих се до нея и я целунах,a всичко до нас стана така магично и все едно се носехме във въздуха ,когато:
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс

Корина Адамс


Брой мнения : 201
Join date : 29.03.2010
Age : 29
Местожителство : Лондон,Англия

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 4:50 am

Ти си Алехандра Пинсон така че пишеш от нейно име не от името на неизвестния барман!!!!!
Върнете се в началото Go down
http://adamhils.niceboard.net
Алисън Лихтен
Ученичка
Алисън Лихтен


Брой мнения : 22
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 5:03 am

Дойдох тук облечена в къса черна пола и късо черно потниче с тънки презрамки. Косата ми беше сладко вързана на две плитки, които висяха на раменете ми. На лицето ми от всяка страна се спускаше по един кичур. Бях си сложила блестящо червило и се усмихвах леко. Токчетата ми затрополяха, но нищо не се чуваше от музиката. Отидох до бара и седна, тогава....
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс

Корина Адамс


Брой мнения : 201
Join date : 29.03.2010
Age : 29
Местожителство : Лондон,Англия

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 5:38 am

Отидох до новодовлото момиче.Дръпнах я леко и седнах отново на бара.
-Здрасти.-казах и отпих от мохитото си.
Върнете се в началото Go down
http://adamhils.niceboard.net
Алисън Лихтен
Ученичка
Алисън Лихтен


Брой мнения : 22
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 5:41 am

Усмихнах се леко.
-Здравей.-поздравих я с висок тон, защото музиката гърмеше и иначе нямаше да ме чуе добре.
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс

Корина Адамс


Брой мнения : 201
Join date : 29.03.2010
Age : 29
Местожителство : Лондон,Англия

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 5:58 am

Погледнах я и казах високо:
-Ще дойдеш ли утре с мен на фризьор,мисля да се изруся малко.Така де да я изсветля.-после се обърнах и видях Ал и бармана да танцуват,тя изглеждаше много влюбена,много жалко,защото щеше да бъде страхотна картинка,кгато и кажех после,че той е трол.И в истинската си форма е хипер мега ужасно грозен.Засмях се леко и после се обърнах към Алисън.
Върнете се в началото Go down
http://adamhils.niceboard.net
Алисън Лихтен
Ученичка
Алисън Лихтен


Брой мнения : 22
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 6:02 am

Кимнах
-Да, добре. Ще дойда. Ще ти отива.-отговорих и погледнах момичето и момчето, които гледаше Корина.
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс

Корина Адамс


Брой мнения : 201
Join date : 29.03.2010
Age : 29
Местожителство : Лондон,Англия

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 6:24 am

-Сега ли да й кажа,че се целува с трол или утре?!-попитах на глас.Беше тихо,но със сигурност Алисън ме бе чула.Тя се ухили и после отново ги загледа.Изведнъж някой ме побутна и аз залитнах напред..
Върнете се в началото Go down
http://adamhils.niceboard.net
Алехандра Пинсон
Ученичка
Алехандра Пинсон


Брой мнения : 32
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 6:41 am

..Aз ,затичах в тоалетната и останах там разплакана,,и се заключих,когато:
Върнете се в началото Go down
Алисън Лихтен
Ученичка
Алисън Лихтен


Брой мнения : 22
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 6:46 am

Отидох при момичето.
-Хей, какво става?-попитах приятелски и се опитах да отворя вратата, но не успях.-Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Алехандра Пинсон
Ученичка
Алехандра Пинсон


Брой мнения : 32
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 6:48 am

..Не съм добре,изобщо не съм!
Върнете се в началото Go down
Алисън Лихтен
Ученичка
Алисън Лихтен


Брой мнения : 22
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 6:49 am

Отново се опитах да отворя вратата.
-Какво става?-опитах се да разбера какво й е, но едва ли тя щеше да ми каже.
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс

Корина Адамс


Брой мнения : 201
Join date : 29.03.2010
Age : 29
Местожителство : Лондон,Англия

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 6:50 am

Тръгнах след Алисън.Реших да проверя какво става.Минах покрай хората и малко се забавих,понеже не можех да се размина с тях.Влязох в тоалетната и видях Алисън да седи до една врата и да говори нещо.
-Какво става?..
Върнете се в началото Go down
http://adamhils.niceboard.net
Алехандра Пинсон
Ученичка
Алехандра Пинсон


Брой мнения : 32
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 6:57 am

..3 неща ,1во-Разбрах че гаджето ми е трол, 2 ро-разбрай=х ч е2 рия ми брат е умрял,3то-Гади ми се:
Върнете се в началото Go down
Алисън Лихтен
Ученичка
Алисън Лихтен


Брой мнения : 22
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 6:59 am

-Оу, ами...съжалявам?!-казах тихо, даже шепнешком.
Погледнах Корина и тя вдигна рамене
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс

Корина Адамс


Брой мнения : 201
Join date : 29.03.2010
Age : 29
Местожителство : Лондон,Англия

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 7:00 am

-Хм..първо сега ли разбра за брат ти,второ сигурно това за корема е от сока,който изпи и трето кога разбра,че е трол?!-казах с доста ирония в гласа си.Дръпнах Алисън от вратата и зачаках отговора на Ал.
Върнете се в началото Go down
http://adamhils.niceboard.net
Алехандра Пинсон
Ученичка
Алехандра Пинсон


Брой мнения : 32
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 7:06 am

..Не е от сока ,сигурна съм ,а той ми каза ,когато танцувахме ,а за брат микогато ми звъннаха.
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс

Корина Адамс


Брой мнения : 201
Join date : 29.03.2010
Age : 29
Местожителство : Лондон,Англия

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 7:07 am

Извъртях очи и казах сериозно:
-Добре,както и да е.А сега излизай от там!-после се обърнах към огледалата,оправих си косата и отново се обърнах към кабинката в тоалетната.
Върнете се в началото Go down
http://adamhils.niceboard.net
Алехандра Пинсон
Ученичка
Алехандра Пинсон


Брой мнения : 32
Join date : 26.04.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 7:09 am

..Koрина ,ако твой близък беше починал така ли щеше да се отнасяш?
Върнете се в началото Go down
Корина Адамс

Корина Адамс


Брой мнения : 201
Join date : 29.03.2010
Age : 29
Местожителство : Лондон,Англия

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПет Апр 30, 2010 7:13 am

Това ме ядоса.Присвих очи и изкрещях:
-Всички мои роднини,освен сестра ми са починали от много отдавна,но да ме виждаш да рева и да се заключвам?!НЕ!И излизай!-свих ръка в юмрук и вратата експлодира и от всички кранчета на мивките потекоха силни струи вода.Аз излязох бързо и токчетата ми пробиваха земята,като ходех.Плочките се разцепваха на две и затръшнах вратата,която след моето шумно излизане падна.Изчезнах от дискотеката и заминах..
Върнете се в началото Go down
http://adamhils.niceboard.net
Sponsored content





Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотеката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Адамхилс :: Хелуинтаун :: Диагон-али-
Идете на: